Anna Leoniuk

Anna Leoniuk

rodzaj twórczości : Rękodzieło

Dane kontaktowe:

Anna Leoniuk
ulica: Nowowarszawska 43/2
Hajnówka
podlaskie
tel.: 668415184
email: leoniuki@wp.pl
www:

Rodzaje wytwarzanych produktów:

Sposób wykonania- makrama węzły artystyczne. Biżuteria ,przedmioty użytkowe typu:kwietnik,abażur, siatka na zakupy,kwiaty,ozdoby świąteczne -Boże Narodzenie ,Wielkanoc,obrazy przestrzenne.

Opis działalności:

Pani Anna jest pasjonatką wielu różnych technik rękodzielniczych. Poza makramą, która jest jej najbliższa, zajmuje się również takimi technikami jak tkactwo, szydełko i druty, papierowa wiklina, quilling,   Poznane przez siebie techniki przekazuje dalej podczas zajęć z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.W swoich programach warsztatowych stara się docierać do różnorodnych grup wiekowych bo jak sama mówi: „łączenie pokoleń i doświadczeń jest najbardziej wartościowe zarówno dla odbiorców i mojej skromnej osobie.”

Wśród prowadzonych prze nią zajęć były między innymi warsztaty rękodzielnicze z makramy w następujących miejscach: WOAK Białystok ,GOKiS w Mielniku, Projekt unijny z rękodzieła realizowany w Przedszkolach w Hajnówce, warsztaty rękodzielnicze z wolontariuszami w DPS w Białowieży,kurs makramy w Sztokateria Białystok oraz w Hajnowskim Domu Kultury.

Zobacz na mapie

Dodaj twórcę lub wydarzenie Dodaj nowe wydarzenie Dodaj nowego twórcę
Zapisz się Bądź na bieżąco i zostań
subskrybentem bezpłatnego newslettera.